به لطف پروردگار و حمایت همیشگی شما همراهان دائمی رستوران اکبر جوجه، برای سالهای متمادی توانسته ایم غذایی سالم و دلپذیر برایتان آماده کنیم. اضافه شدن به تعداد طرفداران پر و پا قرص شعب اکبر جوجه و تعاریف مشتریان عزیزمان باعث شده است تا آوازه ی طعم و عطر دلنشین اکبر جوجه به اقصی نقاط کشور برسد.
افزایش تقاضای شما مشتریان گرامی، ما را بر آن داشت تا شعب مختلف رستوران های زنجیره ای اکبر جوجه را در شهرهای ایران عزیزمان برپا کنیم. امید است بتوانیم مانند سال های گذشته، با ارائه غذایی درخور شما عزیزان، رضایت شما را جلب نماییم.

امروز پس از 80 سال سابقه موفق تهیه و عرضه اکبرجوجه که یادآور عطر خوش برنج شمال و طعم دلپذیر جوجه و سس انار است؛ در سراسر کشور کسی را نمی توان یافت که نام این غذا را نشنیده باشد. به لطف شما مشتریان گرامی، در تمام این سال ها، همواره شعب اکبرجوجه پر رونق بوده است. متاسفانه این موضوع سبب شده است تا افراد سودجو، اقدام به تاسیس رستوران هایی با نام اکبرجوجه کنند. از آنجاییکه تهیه اکبرجوجه اصلی به روش کلبادی بزرگ کار هر کسی نیست؛ اغلب این رستوران ها نمی توانند همان عطر و طعم را ایجاد کنند!
صرفنظر از روش پخت نامناسب، استفاده از مواد اولیه بی کیفیت موجب می شود تا سلامت شما دوست داران اکبرجوجه به خطر بیفتد. این موضوع ما را بر آن داشت که به پرتکرارترین سوال علاقمندان این غذا یعنی "شعبه اصلی اکبرجوجه کجاست؟" پاسخ دهیم. در ادامه با ما همراه باشید تا شما را برای صرف غذا در شعب اصلی اکبرجوجه راهنمایی کنیم.

 

اکبرجوجه اصلی کجاست؟

اگر تجربه صرف غذا در شعب غیر اصلی اکبرجوجه را داشته باشید؛ بدون شک به اهمیت این سوال که "اکبرجوجه اصلی کجاست؟" پی خواهید برد. چرا که در این حالت، تجربه تلخ افراد باعث می شود که در مراجعات بعدی به یک رستوران، از اصالت آن اطمینان حاصل کنند. این موضوع سبب شده است که مسافران و افرادی که برای اولین بار قصد مراجعه به اکبرجوجه دارند؛ به جای پرسیدن سوال "رستوران اکبرجوجه کجاست؟" می پرسند: "شعبه اصلی اکبرجوجه کجاست؟"
اگر تجربه ی چشیدن مزه دلنشین غذای شعبه اصلی اکبرجوجه را داشته باشید و یک بار هم غذای شعبات تقلبی را تجربه کرده باشید؛ بدون شک شما هم به دنبال پاسخ این سوال خواهید بود.
شعب اصلی اکبرجوجه رستوران هایی هستند که توسط برادران کلبادی اداره می شوند. البته سودجویان حتی از این روش هم برای نمایش اصلی بودن رستوران خود استفاده می کنند! احتمالا تابلوی اکبرجوجه برادران کلبادی به وفور در سراسر کشور به چشمتان خورده است. طوریکه این موضوع سوژه ی کاربران فضای مجازی شده که مگر برادران کلبادی چند نفر هستند که شعب اکبرجوجه برادران کلبادی در سراسر کشور یافت می شود؟!
اما آیا واقعا تمام این شعبه ها از فرزندان حاج علی اکبر کلبادی نژاد هستند؟! بدون شک خیر. اگر به دنبال یافتن شعبات اصلی اکبرجوجه هستید؛ باید آب پاکی را روی دستانتان بریزیم و بگوییم که برادران کلبادی نژاد دو نفر هستند و تنها در دو شهر، شعبه اصلی اکبرجوجه را اداره می کنند. در بخش بعد به ارائه توضیحات بیشتر در این باره می پردازیم.

 

شعب اکبرجوجه برادران کلبادی

اگر برای حصول اطمینان از اصالت اکبرجوجه به دنبال نام کلبادی نژاد هستید؛ باید عنوان کنیم که شعب اکبرجوجه برادران کلبادی تنها در شهرهای ساری و قائمشهر قرار دارند. رستوران اکبرجوجه شعبه ساری توسط جناب آقای حمیدرضا کلبادی نژاد و شعبه قائمشهر توسط جناب آقای فریدون کلبادی نژاد اداره می شوند. جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره هر شعبه می توانید به صفحه مربوطه مراجعه فرمایید.
 

پراکندگی شعب اکبر جوجه

 

جهت رفاه حال شما مشتریان گرامی، شعب اکبر جوجه در شهرهای مختلف کشور دایر شده است. حتی با درخواست های متعدد شما خوبان، توانسته ایم در برخی از شهرها شعب متعددی را دایر کنیم. بدین ترتیب هر کجا که باشید، اکبر جوجه در کنار شماست.

شعب اصلی اکبر جوجه در شهرهای ساری، قائمشهر و تهران دایر می باشند و شما می توانید از طریق آدرس و نقاط درج شده در نقشه، نزدیکترین شعبه اکبر جوجه را پیدا کنید:

نزدیک‌ ترین شعبه اکبر جوجه

در شعب اکبر جوجه چه غذاهایی ارائه می شود؟

از آنجاییکه تخصص ما پخت اکبرجوجه است، آن هم به صورتی که نظیرش را جایی پیدا نمی کنید؛ اکثر رستوران های اکبرجوجه بصورت تک منو فعالیت می کنند. زیرا ما ترجیح می دهیم به جای تهیه چند نوع غذای معمولی، یک غذای ویژه برایتان آماده کنیم که با عطر و طعمی دلپذیر، تا همیشه در یادتان باقی بماند!
 


چرا شناخت شعب اصلی اکبر جوجه اهمیت دارد؟

نظر به افزایش طرفداران غذای اکبرجوجه، افرادی سودجو اقدام به راه اندازی رستوران هایی در شهرهای مختلف کرده اند. این رستوران ها اغلب فضایی غیر حرفه ای دارند و به دلیل استفاده از مواد اولیه بی کیفیت، هرگز نمی توانند طعم جادویی اکبرجوجه را بسازند! بنابر این پیشنهاد می کنیم پیش از مراجعه به رستورانی با تابلوی اکبرجوجه، از اصالت آن اطمینان حاصل کنید.

 

راه تشخیص شعب اصلی اکبر جوجه

علامت اختصاری H.A.J نشان ثبت شده رستوران های زنجیره ای اکبرجوجه می باشد که تنها در شعبات اصلی رستوران های اکبرجوجه قابل مشاهده است. لوگوی آشنای مجموعه نیز جوجه ای به رنگ زرد طلایی و دو شاخه با هشت برگ است که در دو طرف جوجه، به فرم دایره ای قرار گرفته است. هرچند رستوران های متعددی با استفاده از این نشان ها نیز سعی دارند خود را به جای شعب اصلی اکبر جوجه جا بزنند. به همین دلیل در راستای حفظ سلامت شما مشتریان عزیز، لیست شعب اکبر جوجه را در ادامه ارائه کرده ایم تا راحت تر بتوانید شعب اصلی اکبر جوجه را از شعبات تقلبی تشخیص دهید.

 

مزایای شعب اکبر جوجه

شعب اکبر جوجه دارای فضای شیک و تمیز با پرسنلی حرفه ای و منظم آماده خدمات رسانی به شما هستند. همچنین نظر به فضای بزرگ و زیبایی که برای خدمت رسانی به شما مشتریان گرامی مهیا کرده ایم، آماده پذیرایی از شما و میهمانان ارزشمندتان در مراسمات و جلسات مختلف هستیم.

(6) نظرات

user
22 بهمن 1402

سلام اولین جایی که مرحوم حاج علی اکبر کلبادی نژاد خودش افتتاح کرد کجاست من شعبه اصلی رو نمیخوام اولین شعبه کجاست اگه میشه آدرس دقیق بدین لطفا ممنون از غذای خوشمزتون مخصوصن پوست مرغ راستی پوست مرغ رو بیشتر کنید یا پوست مرغ بیشتری روش بزارید


user
19 دی 1402

سلام برای اعطای نمایندگی در محدوده ی لاهیجان، لنگرود، چمخاله چطور میتونم اقدام کنم؟ با سپاس


user
17 دی 1402

من سالهاست وقتی مسافرت میرم توی جاده ترجیح میدم برم رستوران های اکبرجوجه چون دیگه دغدغه کیفیت غذا رو ندارم ولی بزرگترین چالشی که دارم مخصوصا توی شمال اینه که نمیدونم کدوم شعبه اصلیه کدوم تقلبی، چندبار هم کلاه سرم رفته چون بواسطه تقلبی بودن کیفیت غذا افتضاح بوده. این دوتا شعبه که اینجا هست رو خودم رفتم و مطمئن هستم جزء شعب اصلی هست ولی نمیدونم چرا باقی شعب توی این سایت نیست.


user
14 دی 1402

سلام چرا رشت اکبر جوجه نداره؟؟


user
14 دی 1402

سلام وقت بخیر برای دریافت نمایندگی در شهرهای اصفهان چیکار باید کرد ممنون


user
25 شهریور 1402

شعب اصلی را معرفی کنید


پیام بگذارید