به لطف پروردگار و حمایت همیشگی شما همراهان دائمی رستوران اکبر جوجه، برای سالهای متمادی توانسته ایم غذایی سالم و دلپذیر برایتان آماده کنیم. اضافه شدن به تعداد طرفداران پر و پا قرص شعب اکبر جوجه و تعاریف مشتریان عزیزمان باعث شده است تا آوازه ی طعم و عطر دلنشین اکبر جوجه به اقصی نقاط کشور برسد.
افزایش تقاضای شما مشتریان گرامی، ما را بر آن داشت تا شعب مختلف رستوران های زنجیره ای اکبر جوجه را در شهرهای ایران عزیزمان برپا کنیم. امید است بتوانیم مانند سال های گذشته، با ارائه غذایی درخور شما عزیزان، رضایت شما را جلب نماییم.

 

پراکندگی شعب اکبر جوجه

 

جهت رفاه حال شما مشتریان گرامی، شعب اکبر جوجه در شهرهای مختلف کشور دایر شده است. حتی با درخواست های متعدد شما خوبان، توانسته ایم در برخی از شهرها شعب متعددی را دایر کنیم. بدین ترتیب هر کجا که باشید، اکبر جوجه در کنار شماست.

شعب اصلی اکبر جوجه در شهرهای ساری، قائمشهر و تهران دایر می باشند و شما می توانید از طریق آدرس و نقاط درج شده در نقشه، نزدیکترین شعبه اکبر جوجه را پیدا کنید:

نزدیک‌ ترین شعبه اکبر جوجه

در شعب اکبر جوجه چه غذاهایی ارائه می شود؟

از آنجاییکه تخصص ما پخت اکبرجوجه است، آن هم به صورتی که نظیرش را جایی پیدا نمی کنید؛ اکثر رستوران های اکبرجوجه بصورت تک منو فعالیت می کنند. زیرا ما ترجیح می دهیم به جای تهیه چند نوع غذای معمولی، یک غذای ویژه برایتان آماده کنیم که با عطر و طعمی دلپذیر، تا همیشه در یادتان باقی بماند!
 


چرا شناخت شعب اصلی اکبر جوجه اهمیت دارد؟

نظر به افزایش طرفداران غذای اکبرجوجه، افرادی سودجو اقدام به راه اندازی رستوران هایی در شهرهای مختلف کرده اند. این رستوران ها اغلب فضایی غیر حرفه ای دارند و به دلیل استفاده از مواد اولیه بی کیفیت، هرگز نمی توانند طعم جادویی اکبرجوجه را بسازند! بنابر این پیشنهاد می کنیم پیش از مراجعه به رستورانی با تابلوی اکبرجوجه، از اصالت آن اطمینان حاصل کنید.

 

راه تشخیص شعب اصلی اکبر جوجه

علامت اختصاری H.A.J نشان ثبت شده رستوران های زنجیره ای اکبرجوجه می باشد که تنها در شعبات اصلی رستوران های اکبرجوجه قابل مشاهده است. لوگوی آشنای مجموعه نیز جوجه ای به رنگ زرد طلایی و دو شاخه با هشت برگ است که در دو طرف جوجه، به فرم دایره ای قرار گرفته است. هرچند رستوران های متعددی با استفاده از این نشان ها نیز سعی دارند خود را به جای شعب اصلی اکبر جوجه جا بزنند. به همین دلیل در راستای حفظ سلامت شما مشتریان عزیز، لیست شعب اکبر جوجه را در ادامه ارائه کرده ایم تا راحت تر بتوانید شعب اصلی اکبر جوجه را از شعبات تقلبی تشخیص دهید.

 

مزایای شعب اکبر جوجه

شعب اکبر جوجه دارای فضای شیک و تمیز با پرسنلی حرفه ای و منظم آماده خدمات رسانی به شما هستند. همچنین نظر به فضای بزرگ و زیبایی که برای خدمت رسانی به شما مشتریان گرامی مهیا کرده ایم، آماده پذیرایی از شما و میهمانان ارزشمندتان در مراسمات و جلسات مختلف هستیم.

پیام بگذارید